Monday, April 21st, 2014

Lajmi i fundit

messi

Messi, 1 gol në çdo 32 minuta në kampionat

Leo Messi regjistron mesataren më të mirë të golave në kampionat në fillimin e këtij sezoni. Ylli argjentinas pas ardhjes së trajnerit Gerardo Martino luan më ...

Futboll

messi

Messi, 1 gol në çdo 32 minuta në kampionat

Leo Messi regjistron mesataren më të mirë të golave në kampionat në fillimin e këtij sezoni. Ylli argjentinas ...
messi dhe neymar

Messi dhe Neymar shkëlqejnë me kombëtaret e tyre

Messi dhe Neymar janë gjithnjë në qendër të vëmendjes edhe kur janë kilometra larg njëri-tjetrit. Të dy kanë ...
pique

Pique: Tika takas i kishte ardhur fundi

Barcelona duhej të reflektonte pas 4 viteve në majën e futbollit botëror, sidomos në Europë ku kundërshtarët e ...
valdes

Valdes drejt Chelsea

Victor Valdes, tre herë kampion i Europës kërkohet nga çdo skuadër e Europës, por duket që destinacioni i ...
lotito

Lotito: Nuk i kam shkelur rregullat për Berishën

Presidenti i Lacios, Klaudo Lotito, iu kundërpërgjigj deklaratave të fundit të drejtorit sportiv të Kievos, Giovanni Sartori, që ...
ibra

Ibra: Mourinho me shndërroi nga mace në luan

Më shumë se një futbollist, Zllatan Ibrahimovic është një ikonë, një personazh piktoresk, që në cdo dalje mediatike ...
bale-ronaldo

Gareth Bale mbërrin në Madrid

Pas ecejakeve të shumta të ditëve të fundit Gareth Bale më në fund është në Madrid. 24-vjecari uellsian ...

Video